Ekşi mayalı ekmeklerinizi 3 gün oda sıcaklığında, 25-30 gün arasında buzdolabında, 3 aya kadar buzlukta saklayabileceğinizi biliyor muydunuz?

 

Yöresel Ürünler

$ürünler == 'Yöresel' ? 'Perfect' : 'Trash'

 

Gurme lezzetleri sizler için toparladık, içimizdeki lezzet aşkını Türkiye’nin en fonksiyonel B2B/B2C e-ticaret alışveriş sitesine dönüştürdük. Yıllandırılmış Ekşi mayalarımız ve organik ürünlerle en iyi güzel lezzetleri ustalarıyla buluşturup her dilimine mutluluk ve eğlence kattık! Yöresel Ürünler sitemizde bu lezzeti sizlerle buluşturduk.

Nerden çıktı Yöresel Ürünler?

“Yazılım firmasının gıda sektöründe ne işi var? Siz organikten anlar mısınız?” diye sorular sorduğunuzu duyar gibiyiz.


Biz oyunda yaparız, Türkiye'nin en eşsiz lezzetlerinin de tadına bakarız!
 

Ülkemizde ne yazık ki Yöresel ürünlerle ilgili gerekli Ar-ge çalışmalarının yapılmadığını fark ettik. Bir çok gizli lezzet ortaya çıkarılmayı bekliyor. Yöresel Ürünler olarak tüm saklı lezzetleri sizlerle buluşturuyoruz! 

Biz gerçek lezzetleri sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Evet “yapmaya çalışıyoruz” diyoruz çünkü daha henüz yolun başındayız. 10-12 aylık Ar-ge ile hemen herkes gerçek lezzet avcısı olamaz. Bugüne kadar 10000 üzerinde farklı lezzeti test ettik. Belki şu anda değil ama 3-5 yıl içinde İtalya’dan gurmelerin “Türkiye’ye” gidelim diyeceklerine eminiz.

Organik ekşi maya, %13.5 proteinli özel Pizza 00 unu, özel un karışımlarımız ile tam buğday unlarını kapınıza kadar getiriyoruz. Sizler için özel olarak paketliyor ve 48 saat içerisinde kargoluyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Sadece Un ve Ekşi Maya mı var?

 

 

Yöresel Ürünler, Birer salçasından sumağa,karabiberden kimyona ,nar ekşisinden hakiki zeytinyağına ,defne sabunundan özel kozmetik ürünlere ,cevizli sucuktan kuru dut a kadar yüzlerce çeşit ürünüyle her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Türkiye'nin Tüm yöresel ürünlerini katkısız ve doğal olarak sizlere ulaştırmanın haklı gurununu yıllardır yaşamaktayız.

Pizza’yı her ne kadar çok sevsekte farklı lezzetleri kendi formüllerimizle yaratmak istedik. Siyah eldiven verip hazır hamburger ekmeği kullanan gurme burger yapmak istemedik. Tüm hamburger ekmeklerimiz kendi ürettiğimiz organik Brioche ekmeğinden! (Tabi ki ekşi mayalı! Sormanız hata)

 

Ciabatta ekmeği ile muhteşem sandviçler hazırladık, Mascarpone peyniri ile Cheesecake ve Tiramisuları taçlandırdık. Dünya’nın en iyi makarnası olan De Cecco’ya muhteşem soslar hazırlayıp hiç bir arkadaşınızla paylaşamayacağınız makarnalar hazırladık.

 

B&B Pizza, Ntroy Bilişim Anonim Şirketi tarafından 2020 yılında Çanakkalede kuruldu. Orta ve uzun vadede Türkiye’nin her yerinde olmayı planlıyoruz.